Przegląd przedzakupowy

Chcesz kupić samochód, ale nie masz pewności co do stanu technicznego?

Sprawdzimy dokładnie interesujący Cię samochód i doradzimy jak przyjacielowi czy warto go kupić, czy może lepiej poszukać innego. . .

  • Sprawdzimy dokładnie lakier (profesjonalnym testerem grubości lakieru, w kiludziesięciu miejscach karoserii – co może dać obraz historii i ewentualnej wypadkowości pojazdu i budzić pytania do sprzedającego), 
  • podłączymy komputer i sprawdzimy parametry pracy oraz ewentualne kody usterek ( w zależności od wieku pojazdu więcej lub mniej)
  • sprawdzimy na Okęgowej Stacji Kontroli czy aby jest z nim wszystko ok pod względem technicznym – zbieżność kół, stan amortyzatorów i zawieszenia, stan i skuteczność hamulców i inne… ale co najistotniejsze wejdziemy pod samochód i obejrzymy go również dokładnie od dołu.

Po takiej analizie, poprosimy Cię, no i w 4 oczy powiemy co myślimy o interesującym Cię aucie, co budzi nasze zastrzeżenia, wątpliwości,  na co zwrócić ewentualnie uwagę… Oczywiście decyzję o zakupie lub rezygnacji podejmujesz zawsze samodzielnie, ale po takim sprawdzeniu będzie to o wiele prostsze i jaśniejsze. Sprzedającemu często wtedy ustępuje „chwilowa amnezja” a Ty masz większy spokój  podejmowanej decyzji   : )

…no i konkretne argumenty co do ewentualnej negocjacji ceny. 
Zapraszamy 

Zadzwoń, aby dopasować optymalny termin   – tel. 52 340 41 07 wew. 034  pon.-pt. 9:00-17:00